T. F. Šimon - Výhled na hory

Akvarel, 14x21 cm. Signováno vlevo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
35395. Výhled na hory
Dražba ukončena:26.09.2019 21:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč