T. Kocián - Na vesnici

Olej na plátně, 48x58 cm. Signováno vpravo dole T. Kocián. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

T. Kocián
305063. Na vesnici
Dražba ukončena:04.06.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč