T. Kroj

307316. Na dvorku

popis: Akvarel, 44x30 cm. Signováno vlevo dole T. Kroj. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo