Táborský - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 65x95 cm. Signováno vpravo dole Táborský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Táborský
307375. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:21.01.2021 20:13:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč