Tadeáš Bayer - Grundriss der allgemeinen Hygiene und Therapeutik

Kniha, 18x11 cm, 145 stran. Polokožená zlacená vazba s poškozením. Vydáno v Praze a Vídni, r. 1788.

Pozn: Mírně poškozeno.

16270. Grundriss der allgemeinen Hygiene und Therapeutik
Dražba ukončena:15.02.2018 19:59:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 15.02.2018 8:50:00 2449