T. F. Šimon - Bretaňské útesy

Olej na plátně, 34x43 cm. Signováno vlevo dole T.F. Šimon. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena, drobné restaurátorské zásahy. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
35475. Bretaňské útesy
Dražba ukončena:26.09.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč