T. F. Šimon - Bulvár v Paříži

Lept. 33x36 cm Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon, značeno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
302182. Bulvár v Paříži
Dražba ukončena:16.11.2019 20:24:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč