Th. Wagner - Cesta lesem

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole Th. Wagner. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

Th. Wagner
24916. Cesta lesem
Dražba ukončena:28.11.2018 18:49:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč