Theodor Köppen - Mořská bouře

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole T. Köppen. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

22283. Mořská bouře
Dražba ukončena:26.09.2018 18:25:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč