Theodor Petter - Dívka s kadeřavými vlasy

Olej na plátně, 52x42 cm. Signováno vlevo dole Theodor Petter 1844. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

Theodor Petter
24980. Dívka s kadeřavými vlasy
Dražba ukončena:28.11.2018 19:56:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč