Theodore Gericault

46877. Žokej

popis: Litografie, 20x23 cm. Nesignováno. Autor slavného obrazu Vor Medusy, který vyvolal nadšení i odpor svým realistickým ztvárněním mrtvých těl. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 20.06.2020 10:51:34 766