Tomanová

21692. Sedm havranů

popis: Lept, 24x22 cm. Signováno vpravo dole Tomanová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

dražba ukončena: 19.09.2018 18:23:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.09.2018 18:18:57 3211