Tomáš Šrámek

307668. Bábin kopec se Zelenými Horami u Chotěboře

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole T. Šrámek. Rám, sklo.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:42:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč