Toth - Zátiší s lahvemi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x45 cm. Signováno vlevo dole Toth 1936. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Toth
29459. Zátiší s lahvemi
Dražba ukončena:27.03.2019 18:29:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč