Týnec nad Sázavou - Džbán s cínovým víčkem

Keramika, výška 29 cm, značeno Týnec.

Pozn.: Mírně poškozeno

Týnec nad Sázavou
20723. Džbán s cínovým víčkem
Dražba ukončena:13.06.2018 18:08:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč