Uherek - Akt

Akvarel, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Uherek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Uherek
308451. Akt
Dražba ukončena:25.04.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo