Uherské Hradiště, 1. třetina 20. století - Váza

Keramika glazovaná, pestrá malba jelínka a ptáčků v rozvilinách, výška 38 cm. Značeno LHD.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Uherské Hradiště, 1. třetina 20. století
49893. Váza
Dražba ukončena:07.10.2020 21:23:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč