Újházy - Ve vinném šenku

Olej na plátně, 55x42 cm, signováno vpravo dole Újházy, rám.

3625. Ve vinném šenku
Dražba ukončena:27.01.2016 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč