Lesser Ury

37191. V kavárně

popis: Lept, 14x11 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:45:00

vyvolávací cena: 900 Kč

nebylo vydraženo