Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo. Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1797 – 1858 Japonský malíř a grafik, ve své době silně ovlivňující evropské krajinářství, zejména francouzské impresionisty.