Utagawa Hiroshige

52288. Vertical Tokaido

popis: Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:36:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč