V. Anderson - Soubor 2 prací

1x kresba perem, 1x lept, 32x29 a 32x24 cm. Signováno vpravo dole V. Anderson 1971. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Anderson
42936. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:15.04.2020 20:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo