V. Fiala, M. Florian, J. Hartingerová, S. Hlinovský, F. Emler, V. Fleissig

46892. Soubor 30 ex libris, 30.- 60. léta 20. století

popis: Různé grafické techniky, od 20x9 do 7x8 cm. Většina signována. Pasparty.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 29.06.2020 11:54:09 6490