V. Fiala, M. Florian, J. Hartingerová, S. Hlinovský, F. Emler, V. Fleissig - Soubor 30 ex libris, 30.- 60. léta 20. století

Různé grafické techniky, od 20x9 do 7x8 cm. Většina signována. Pasparty.

V. Fiala, M. Florian, J. Hartingerová, S. Hlinovský, F. Emler, V. Fleissig
46892. Soubor 30 ex libris, 30.- 60. léta 20. století
Dražba ukončena:15.07.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.06.2020 11:54:09 6490