V. Fiala

305879. Cirkus

popis: Litografie, 34x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou V. Fiala. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.08.2020 19:05:33 1101
500 Kč 07.08.2020 18:48:58 1852