V. Formánek - Předjaří

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole V. Formánek 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

307620. Předjaří
Dražba ukončena:19.02.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.02.2021 12:58:16 2430