V. Holub

27501. Barevná kytice

popis: Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole V. Holub. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:09:40

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč