V. Ivanova - V záři slunce

Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole azbukou V. Ivanova 2009. Nerámováno.

35058. V záři slunce
Dražba ukončena:25.09.2019 19:19:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč