V. Ivanova

35058. V záři slunce

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole azbukou V. Ivanova 2009. Nerámováno.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:16:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč