V. Ivanova

35058. V záři slunce

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Signováno vpravo dole azbukou V. Ivanova 2009. Nerámováno.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:19:16

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč