Olej na plátně, 78 x 64 cm, signováno autorsky vlevo dole rámováno v uměleckém masivním kaskádovitě vytvořeném zakázkovém rámu, razítko s textem WINTON plus text viz. detail fota. Dílo pro sběratele letectví a se vztahem k pilotování letadel.