V. J. Hover  - Pilot RAF

Olej na plátně, 78 x 64 cm, signováno autorsky vlevo dole rámováno v uměleckém masivním kaskádovitě vytvořeném zakázkovém rámu, razítko s textem WINTON plus text viz. detail fota.
Dílo pro sběratele letectví a se vztahem k pilotování letadel.

V. J. Hover
56569. Pilot RAF
Dražba ukončena:04.03.2021 20:16:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč