V. Komárek, C. Bouda, St. Holý, V. Rabas, T. Hřivnáč, K. Svolinský, Z. mézl, Velčovský, Zd. Seydl, J. Švengsbír, A.J., Halkbach, K. Šafář,nečitelná s. - Soubor 24 grafických listů - AKTY

Suché jehly, lepty, litografie, dřevoryty, od 44x31 do 9x7 cm, signováno, pasparty, zaskleno.

V. Komárek, C. Bouda, St. Holý, V. Rabas, T. Hřivnáč, K. Svolinský, Z. mézl, Velčovský, Zd. Seydl, J. Švengsbír, A.J., Halkbach, K. Šafář,nečitelná s.
12813. Soubor 24 grafických listů - AKTY
Dražba ukončena:11.10.2017 18:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč