V. Lorenc - Ve vesnici

Olej na plátně, 45x54 cm. Signováno vpravo dole Lorenc V. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

V. Lorenc
28754. Ve vesnici
Dražba ukončena:27.02.2019 18:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč