V. Morávek - Dívka s růží

Olej na plátně, 122x75 cm, signováno vpravo dole V. Morávek, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

20122. Dívka s růží
Dražba ukončena:30.05.2018 18:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč