V. Nezval

49101. Pohled na Karlův most

popis: Olej na překližce, 11x33 cm. Signováno a datováno vlevo dole V. Nezval 44. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 17.09.2020 17:48:24 7473
500 Kč 04.09.2020 6:29:45 3780