V. Nezval - Pohled na Karlův most

Olej na překližce, 11x33 cm. Signováno a datováno vlevo dole V. Nezval 44. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

V. Nezval
49101. Pohled na Karlův most
Dražba ukončena:30.09.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.09.2020 17:48:24 7473
500 Kč 04.09.2020 6:29:45 3780