V. Röhling, V. Souček - Soubor 2 pragensií: Chrám sv. Mikuláše a Národní divadlo

Lepty, 32x24 a 27x21 cm. Signovány vpravo dole V. Röhling a V. Souček. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Papír mimo tiskovou plochu mírně zaprášen.

V. Röhling, V. Souček
22209. Soubor 2 pragensií: Chrám sv. Mikuláše a Národní divadlo
Dražba ukončena:20.09.2018 22:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 19.09.2018 18:09:29 4302
600 Kč 04.09.2018 2:31:22 2467