V. Silovský, V. Vávra, 2x A. Majer - Soubor 4 grafik

Lepty, od 7x7 cm po 10,5x8 cm. Signovány. Pasparty, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Silovský, V. Vávra, 2x A. Majer
34639. Soubor 4 grafik
Dražba ukončena:19.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo