V. Souček, K. Toman, J. Rektor - Soubor 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 23x16 do 10x8 cm. Všechny signovány. 2x volný list. 1x rám, sklo. 1x rám.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V. Souček, K. Toman, J. Rektor
304957. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:26.05.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.05.2020 11:03:22 6490
500 Kč 18.05.2020 23:48:05 4499