V. Souček, K. Toman, J. Rektor

304957. Soubor 4 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 23x16 do 10x8 cm. Všechny signovány. 2x volný list. 1x rám, sklo. 1x rám.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 26.05.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.05.2020 11:03:22 6490
500 Kč 18.05.2020 23:48:05 4499