V. Stříbrný - Soubor 3 studií od V. Stříbrného

Kresby, od 25x40 cm do 27x19 cm. Signováno V. Stříbrný. 1x pasparta, 2x nalepeno na papíře.

Pozn.: 2x papír mírně poškozen.

V. Stříbrný
47060. Soubor 3 studií od V. Stříbrného
Dražba ukončena:15.07.2020 22:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (15.07.2020 11:50:08) 2655
500 Kč 15.07.2020 11:25:39 5217