V. Voroncov

305887. Statkářka

popis: Olej na dřevě, 26x20 cm. Signováno vpravo dole V. Voroncov. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.08.2020 8:06:56 6965