V. Vovsík, C. H. Dostál

305885. Soubor 4 prací - Krajiny

popis: Různé techniky, od 14x20 cm do 40x50 cm. 2x signováno. Rámováno.

Pozn.: 3x rám mírně poškozen, 1x rám poškozen.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč