V. Walter

53030. Hlava chlapce

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole V. Walter. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 25.11.2020 16:42:51 4892