V. Walter - Hlava chlapce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole V. Walter. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

53030. Hlava chlapce
Dražba ukončena:26.11.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.11.2020 16:42:51 4892