V. Zindulka? - Malá Strana Praha

Kombinovaná technika, kresba tuží, akvarelové tónování na kartonu, 23 x 33 cm, signováno autorsky i s datací vlevo dole, rámováno v umělecké paspartě pod sklem za použití zlacené vložky v dekorativním vkusném uměleckém rámu s plastickým ornamentem na zlaceném pozadí. Rozměr i s uměleckým rámem 45 x 54 cm.
Krásná umělecky výrazná práce zachycující panorama části Malé Strany od velvyslanectví Polské republiky směrem na Pražský hrad. Dílo původně pochází z výborné umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Nádherná virtuózní mistrovská práce velmi kvalitního umělce!

V. Zindulka?
56686. Malá Strana Praha
Dražba ukončena:04.03.2021 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.03.2021 21:54:19 8275
500 Kč 03.03.2021 10:57:39 6264