Václav Šantrůček - Muchomůrky

Olej na kartonu, 25x30 cm, signováno vpravo dole Šantrůček 46, rám, zaskleno.

3442. Muchomůrky
Dražba ukončena:26.11.2015 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč