Václav Balšán - Konvolut 7 leptů - 5x Karlovy Vary a 2x pole

Lepty, od 7x6 do 20x15 cm. Všechny signovány Balšán, 3x rám, pasparta, sklo, 4x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Václav Balšán
307439. Konvolut 7 leptů - 5x Karlovy Vary a 2x pole
Dražba ukončena:29.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč