Václav Balšán

307439. Konvolut 7 leptů - 5x Karlovy Vary a 2x pole

popis: Lepty, od 7x6 do 20x15 cm. Všechny signovány Balšán, 3x rám, pasparta, sklo, 4x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč