Václav Bláha - Běžci

Litografie 88/100, 41x29 cm. Signováno vpravo dole V. Bláha 80. Paspartováno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, Studoval na Střední odborné škole výtvarné v Praze a na AVU u A. Paderlíka. Je členem volného seskupení 12/15. Malíř figuralista se ve své tvorbě vyjadřuje k postavení člověka ve světě, často opuštěného a vymezujícího se vůči prostředí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

34758. Běžci
Dražba ukončena:19.09.2019 22:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo