4x litografie, 1x tuš a akvarel, 1x suchá jehla, 1x akvatinta s monotypem, rozměry od 17x18 cm do 33x23 cm. 6x signováno tužkou, 1x nesignováno. Volné listy. Pozn.: Mírně poškozeno.