Václav Gowitsch - Dáma se šperky

Olej na plátně, 85x72 cm, signováno vpravo dole Gowitsch 1859, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1821 - 1875
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Tkadlíka. Byl malířem podobizen.

17243. Dáma se šperky
Dražba ukončena:28.03.2018 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč