Václav Hollar

56737. Sankt Goar

popis: Mědirytina, 13x32 cm. Signováno vpravo dole v tisku W. Hollar. 17. století. Město založené v 6. století na břehu Rýna , dnes oblast Porýní-Falc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

zbývá: 16 dnů, 2 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 24.02.2021 16:44:09 457
500 Kč 19.02.2021 9:54:53 1101