Václav Kábrt

55219. Houby u okna

popis: Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vlevo dole V. Kábrt. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 07.01.2021 9:51:40 3229
500 Kč 28.12.2020 23:06:55 6182