Václav Kábrt - Houby u okna

Olej na kartonu, 24x30 cm. Signováno vlevo dole V. Kábrt. Rámováno.

Václav Kábrt
55219. Houby u okna
Dražba ukončena:17.02.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.01.2021 9:51:40 3229
500 Kč 28.12.2020 23:06:55 6182