Václav Klimánek

46890. 18 ilustrací k pohádkám a povídkám, 30. léta 20. stol.

popis: Kresby, rozměry cca 30x21cm. Z nich 14x ilustrace k povídkám Boženy Němcové. Všechny signovány Klimánek. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 29.06.2020 11:54:58 6490
500 Kč 19.06.2020 0:31:09 2467