Václav Kobliha - Malebná vesnička

Olej na plátně, 30x42 cm. Signováno vlevo dole V. Kobliha 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Václav Kobliha
305473. Malebná vesnička
Dražba ukončena:06.07.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč