Václav Kobliha - Stavení

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Kobliha. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Václav Kobliha
306872. Stavení
Dražba ukončena:08.12.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.12.2020 15:38:49 6965