Václav Kořínek - Kůň

Olej na plátně, 50x38 cm. Signováno vlevo dole V. Kořínek 28. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1912 - ?
Malíř. Studoval figurální kresbu za války ve Škole Mánesa u J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry. Jeho ranou tvorbu ovlivnil M. Salcman. Tématicky jeho práce zobrazovaly všechny hlavní malířské žánry (krajiny, figura, zátiší).

300320. Kůň
Dražba ukončena:28.08.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.08.2019 19:59:44 3502